مستند تغییر جنسیت در ایران

 
اگر خود شما هم دوجنسه بودید چه میکردید ؟!!

http://www.30dkade.com/file/171-1278171907.jpg

پای درد دل یک دختر دو ج ن س ه بنشینید و بشنوید که چطور پدرش میخواسته ...

با زندگی پر از درد و غم دو جنسه های ایرانی بیشتر آشنا بشید ...

از خ و د فروشی دو ج ن س ه ها بشنوید ...

http://www.30dkade.com/file/171-1278171748.jpg

مستند تغییر جنسیت در ایران برای اولین بار در ایران ! مستند فارسی تغییر جنسیت در جمهوری اسلامی ایران مصاحبه با علمای دین و حکم و فتفای امام خمینی در مورد افراد دوجنسه همایت سازمان بهزیستی ایران و پرداخت وام برای عمل به افراد دوجنسه شامل مصاحبه با دوجنسه های ایرانی بررسی مشکلات یک دوجنسه برای زندگی در جامعه ایرانی نظرات کارشناسی پزشکان برای قطع عضو آلت تناسلی اضافه و بررسی زندگی خصوصی زنان و مردان دو جنسه ی ایرانی ازدواج دو جنسه ها شما اگه دو جنسه بودید چکار میکردید؟ !

در این مجموعه دو جنسه ها همه شون میگن دوس دارن دختر باشن چرا؟ در این مجموعه (مستند تغییر جنسیت در ایران) کلی اطلاعات راجع به دو جنسه ها بدست می آورید ازدواج دو جنسه ها

افراد دو جنسه چگونه ازدواج می کنند؟
مشکلات دوجنسه ها در جامعه چیست؟
افراد دوجنسه چگونه اند؟!

عکس زیر متعلق به پسری است که تغییر جنسیت داده و از زندگی خود بسیار راضی است .

http://www.30dkade.com/file/171-1278171939.jpg

استروال تغییر جنسیت در ایران به این ترتیب است كه افرادی كه دچار ابهام هویت جنسی هستند، مثلاً ظاهر مردانه دارند اما احساسات آن‌ها زنانه است یا بر عكس از دادگاه درخواست انجام عمل تغییر جنسیت می‌كنند و دادگاه برای بررسی موضوع پرونده آن‌ها به سازمان پزشكی قانونی ارجاع می‌دهد.

توضیحاتی بیشتر در مورد تغییر جنسیت در ایران :

گزارش «ایندیپندنت» از «تغییر جنسیت» در ایران
حکم باورنکردنی مذهبی، تهران را به پایتخت تغییر جنسیت در جهان مبدل کرده است. علیرغم اینکه تهران شهری است که زنان آن چادر به سر می کنند و مجازات همجنس گرایی در آن مرگ است، اما «کارولین منگز» با افراد شجاعی روبرو می شود که در این شهر به شدت محافظه کار، تغییر جنسیت داده اند.
میلاد کوجوهی نژاد، بنگاه دار که ۳۰ سال دارد، می گوید: «از آنجایی که هر دو دنیا را تجربه کرده ام، با این مسئله آشنایی دارم. من به عنوان یک مرد ایرانی در مقایسه با یک زن، آزادی و حق انتخاب بیشتری دارم.»
او در همین حال کراوات خود را شل می کند و دگمه پیراهن خود را باز می کند تا سینه پرمویش را نشان دهد. گرفتن این ژست مردانه به اندازه حمل کیف حاوی مدارک، و بازی با ریش برای او لذت بخش است. او تا سه سال قبل نمی توانست هیچ یک از این کارها را انجام دهد. میلاد در ادامه می گوید: «قبلاً اصلاً به مسجد نمی رفتم. نمی خواستم مجبور شوم چادر سر کنم. حالا می توانم اگر دوست داشته باشم، با شورت نماز بخوانم و هیچوقت نمازم را ترک نمی کنم.»
میلاد با خواندن نماز، روزی پنج بار از خدا تشکر می کند و در همین حال برای آیت الله خمینی نیز نماز می خواند. او می گوید: «اگر آیت الله خمینی نبود، همه دوجنسیتی ها مجبور می شدند ایران را ترک کنند. او اولین کسی بود که فتوی داد تغییر جنسیت زن و مرد آزاد است.»
بیش از ۱۵ سال از رحلت آیت الله خمینی می گذرد و ایران اکنون بزرگترین جمعیت دوجنسیتی ها را در جهان داراست. این در حالی است که فتوای آیت الله خمینی نیز به اسطوره ای مبدل گشته است.مهناز جواهری، ۴۲ ساله و مادر آتنای ۲۰ ساله که به گفته او«نیاز داشت از قالب مردانه خود رها شود»، می گوید: «یک دانشجوی الهیات به من گفت که آیت الله خمینی زمانی این فتوا را صادر کرد که زوجی به او مراجعه کردند و مدعی شدند که دیگر هیچگونه لذت جنسی از یکدیگر نمی برند. او به آنها توصیه کرد که تغییر جنسیت بدهند و مجدداً با یکدیگر ازدواج کنند.» مهناز که مسلمانی متدین است می گوید که اگر سه روحانی که با آنها مشورت کرده بود اجازه این کار را نمی دادند، «هیچگاه به پسرش هادی اجازه نمی داد آتنا بشود،»حتی اگر به قیمت خودکشی او تمام می شد. هر سه روحانی عالیقدر گفتند که او باید هر چه زودتر عمل کند.»
اما دولت آیت الله خمینی که دوجنسیتی ها را با جماعت همجنس گرای ایران یکی می دانست، به کرات به آنها حمله ور می شد و آنها را دستگیر می کرد. میلاد که در گذشته محبوبه نام داشت، از مرد بودن خود بسیار احساس رضایت می کند. او می گوید:«قبل از صدور این فتوی توسط آیت الله خمینی، فساد بسیار بالا بود. صدها همجنس باز مرد و زن،درست در قلب تهران، در پارک لاله گرد یکدیگر جمع می شدند. اما امام با آزاد کردن تغییر جنسیت، خوب و بد را از هم جدا کرد.» تنها نشانه هایی که از زندگی گذشته میلاد باقی مانده است، سوراخ های گوش او و عکس های سیاه و سفید خانوادگی است. در یکی از این عکس ها محبوبه سه ساله به خاطر موهای بافته شده اش گریه می کند.میلاد می گوید:«من همه محدودیت هایی را که زنان ایران با آن روبرو هستند، داشتم. اجازه نداشتم بیرون بروم، چه برسد به اینکه در مورد مشکلاتم با یک دکتر مشورت کنم، و البته مجبور بودم پیش دیگران چادر سر کنم. لباس های پسرانه را در کیف مدرسه ام قایم می کردم تا بعد از مدرسه در خیابان با بچه ها بازی کنم.»
میلاد گذشته خود را به اسثتنای یک یا دو مورد مملو از خاطرات بد می داند. او می گوید: «من در میان دختران کلاسمان خیلی محبوبیت داشتم. آنها خانواده های سخت گیری داشتند، بنابراین بودن من برای آنها فرصتی بود تا بدون اینکه قصدی در کار باشد، دوست پسر داشته باشند.»امین، ۲۸ ساله و بهترین دوست میلاد در مدرسه، که او هم  تغییر جنسیت داده است، می گوید:«بله، آنها می دانستند که ما نمی توانستیم با ارزش ترین چیز آنها یعنی بکارتشان را از آنها بگیریم، بنابراین خیلی راحت بودند. هیچکس ما را مسخره نمی کرد. در ایران، وقتی یک مرد مثل یک زن رفتار می کند، به دیده تحقیر به او نگاه می کنند. اما وقتی یک دختر مثل یک مرد لباس می پوشد و رفتار می کند، به خاطر شخصیت قوی اش، به او احترام می گذارند.»محبوبه نه ساله بود که یک بار پدرش که یک راننده کامیون بود، او را در حالی که یکی از دوستان دخترش را در آغوش گرفته بود، دید. او چیزی نگفت اما مطمئن بود که دخترش داشت به یک همجنس باز تبدیل می شد. در سال ۱۹۸۶ والدین محبوبه برای اینکه حس زنانگی اش را «بیدار کنند»، او را به زور به پسرخاله ۳۰ ساله اش شوهر دادند. او در آن زمان فقط ۱۲ سال داشت، اما در شب عروسی، یک دکتر داخلی تأیید کرد که او با داشتن سینه و تجربه قاعدگی یک «زن کامل» به حساب می آید. محبوبه پس از تجربه رابطه جنسی آن شب پا به فرار گذاشت.
او می گوید: «پس از اینکه پلیس من را تحویل پدرم داد، به او گفتم که اگر طلاق مرا نگیرد، دست به خودکشی می زنم و او هم موافقت کرد.» چند سال بعد، در دانشگاه، محبوبه کتابی را در مورد دوجنسیتی ها یافت. اما از آنجا که روحانیون ایران خود را در همه ابعاد زندگی سالم صاحبنظر می دانند، او ابتدا به آنها روی آورد: «ابتدا با یک دکتر داخلی ملاقات کردم و سپس به مدت یک سال و نیم، من را میان متخصصان و روان پزشکان پاس دادند. صدها آزمایش و اسکن مغز دادم. و سرانجام به واسطه رأی یک روحانی اجازه عمل من داده شد.» در گواهی پزشکی که ضمیمه شده، آمده است: «انجام عمل، به خاطر اختلالات در هویت .»
او در آن زمان زن جوانی بود که ۲۶ سال داشت و از طرف والدینش طرد شده بود. پدر او اکنون می گوید:«ما نیاز داشتیم یک نفر ما را آماده کند و به ما توضیح دهد که پس از انجام عمل هیچ تفاوتی میان او و سایر مردها نخواهد بود.»


http://www.30dkade.com/file/171-1278172222.jpg

در یک سی دی 

قیمت = فقط 1500 تومان

ارزان ترین قیمت

بهترین و لذت بخش ترین خرید اینترنتی خود را داشته باشید

 

توجه =

حداقل خرید از این سایت 6000 تومان است ( بدون احتساب هزینه پست ) و به سفارشات کمتر از 6000 تومان به هیچ وجه رسیدگی نمی شود


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 19 مرداد 1389    | توسط: www.danlodi.ir    | طبقه بندی: مستندهای جذاب و دیدنی،     | نظرات()